نمایندگی تجهیزات ضد انفجار

برند رزROSE

_

1-تولید کننده انواع ترمینال باکس ،جانکشن باکس و کنترل استیشتن های ضد انفجار و صنعتی
2-زیر مجموعه شرکت فونیکس مکانو
3-با معتبرترین سرتیفیکیت ها
نمایندگی رسمی محصولات رز در ایران

WISKA Hoppmann & Mulsow GmbH

_

شرکت WiskaHoppmann & Mulsow GmbH آلمان در سال 1919 در هامبورگ تاسیس و تا کنون به عنوان یک شرکت مستقل خانوادگی به همراه 140 کارمند که در حال حاضر در دفتر مرکزی این شرکت واقع درشهر Kaltenkirchen مشغول به فعالیت میباشند،
شرکت محصولات خود را به رنج گسترده ای از گلند های کابل، سیستم های روشنایی ، چراغ های دریایی و سایر تجهیزات الکتریکی دریایی برای مشتریان بین المللی خود گسترش داده است.
ریشه های این شرکت در بخش کشتی سازی بنیان گذاری شده است. کشتی های سراسر جهان در حال حاضر برای مدت بیش از 90 سال از تجهیزات Wiska استفاده کرده و بهره برده اند. این بدان معنی است که استاندارد های استفاده شده در محصولات ما مناسب با شرایط سخت زندگی در دریا میباشد. محصولات ما باید قادر به تحمل فشار مکانیکیبوده و میبایست با ضریب اطمینان بالاییحافظ تاسیسات الکتریکیدر برابررطوبت و گرد و خاک باشند. بنابر این قدرت بدون هیچ مانعی در جریان خواهد بود.
ایمنی و راحتی برای کاربران بالاترین اولویت در مورد نصب تجهیزات الکتریکی میباشند. به همین دلیل است که محصولات WISKA
دقیق ترین پایداری و بالاترین سیستم آببندی را دارا میباشد.
جهت اثبات دانش کافی در مهندسی برق، ما همچنین محصولات نوآورانه ای را ارئه نموده ایم که با جزئیات عملی خاص ،
مراحل نصب و راه اندازی را نه تنها امن تر بلکه سریعتر نیز مینمایند، بنابراین مشتریان ما میتوانند درزمان خود که از
جمله دارایی های باارزش آنان میباشد صرفه جویی نمایند.

E2S

_
شرکت E2s  از زمان تاسیس آن در سال 1992 به طور چشمگیری پیشرفت داشته است.
این شرکت به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه دستگاه های سیگنالینگ متخصص دربخش طراحی، توسعه و تولیدSounder های الکترونیکی با کارایی بالا، Alarm Sounder های هوشمند ، و فلش آلارم برای واحد های صنعتی ، صنایع ضد انفجار و صنایع دریایی میباشد. 
طراحی و تولید رنج گسترده محصولات شرکت شامل تجهیزات مربوط به محیط های ضد انفجار و صنعتی در دفاتر و مراکز تولیدی غرب لندن انجام میگیرد و تمامی مدیران ارشد دارای تجربه بالایی در زمینه طراحی و تولید این تجهیزات میباشند.

ADARO

_

کمپانی ADARO یک کمپانی خانوادگی می باشد که در سال 1902میلادی در اسپانیا تاسیس و فعالیت خود رادرزمینه طراحی و تولید چراغ های پیشانی و چراغ های دستی و همچنین چراغ قوه آغاز نموده است .

خانه درباره ماتماس با ما